W piątek 21 czerwca poranną „Kawę czy Herbatę" dla widzów TVP 1 serwujemy z Gdyni. Dwugodzinny program między 6 a 8 telewizyjna Jedynka nada na żywo z Plaży Miejskiej. Warto być wówczas na miejscu, by zobaczyć telewizyjne kulisy i współtworzyć program, a jeśli z jakiś względów to niemożliwe - polecamy zasiąść przed telewizorami. Nie jest tajemnicą, że lato zaczyna się w Gdyni, zatem u progu najgorętszej pory roku, Telewizji Polskiej nie mogło zabraknąć w naszym mieście. W plenerowym studiu „Kawy czy Herbaty" na Plaży Miejskiej będzie muzycznie, literacko, teatralnie, filmowo i... wojskowo. Telewidzowie dowiedzą się, co Gdynia przygotowała dla turystów oraz jak aktywnie i bezpiecznie spędzić lato nad morzem. Poznają ulubione smaki gdyńskich mistrzów kuchni oraz pomysły na życie najbardziej kreatywnych gdynian. Zobaczymy, jak powstaje scena tegorocznych Cudawianków na prawdopodobnie najbardziej kulturalnej plaży w Polsce, a gdyńscy projektanci Jola Słoma i Mirek Trymbulak zaprezentują swoją najnowszą kolekcję. Twórca nordic walking Mirko Kantaneva opowie o zaletach chodzenia z kijkami, satyryk i muzyk Krzysztof Skiba pokaże teledysk do utworu z nowej, jubileuszowej płyty, a na finał zagra na żywo Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej. Program poprowadzi redaktor Paweł Pochwała. Do zobaczenia w piątek tuż przed godz. 6! Opublikowano: 20.06.2013 00:00 Autor: Krzysztof _Romański (2012)