Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

„Moje trolejbusy, moje miasto” – ogólnopolski konkurs rozstrzygnięty

Znani są laureaci ogólnopolskiego  konkursu fotograficznego „Moje trolejbusy, moje miasto",  zorganizowanego przez Gminę Miasto Gdynia w ramach projektu unijnego TROLLEY. 
 
Konkurs, którego celem była promocja trolejbusów jako ekologicznego i efektywnego ekonomicznie środka transportu miejskiego oraz zachęcenie mieszkańców do korzystania z nich, trwał równocześnie w Gdyni, Lublinie i Tychach.
 
W etapie regionalnym zgłoszono 65  fotografii wykonanych na terenie Gdyni, 15 z  Lublina i 12 z Tychów.  Do finału zakwalifikowano dziewięć zdjęć, po trzy z każdego miasta.
 
Laureatką ogólnopolskiego konkursu została Małgorzata Rutkowska - reprezentantka Gdyni, która w nagrodę otrzyma cyfrowy aparat fotograficzny „lustrzankę".

Komisja przyznała również cztery równorzędne wyróżnienia:
Karolinie Weiner - reprezentującej Gdynię;
Sławomirowi Kołodziejowi - reprezentującemu Lublin;
Tomaszowi Zugajowi - reprezentującemu Lublin;
Romanowi Struchmanowi- reprezentującemu Tychy.

zwycięskie i wyróżnione zdjęcia gdynian w serwisie foto

  • ikonaOpublikowano: 21.09.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona