Znani są laureaci ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Moje trolejbusy, moje miasto", zorganizowanego przez Gminę Miasto Gdynia w ramach projektu unijnego TROLLEY. Konkurs, którego celem była promocja trolejbusów jako ekologicznego i efektywnego ekonomicznie środka transportu miejskiego oraz zachęcenie mieszkańców do korzystania z nich, trwał równocześnie w Gdyni, Lublinie i Tychach. W etapie regionalnym zgłoszono 65 fotografii wykonanych na terenie Gdyni, 15 z Lublina i 12 z Tychów. Do finału zakwalifikowano dziewięć zdjęć, po trzy z każdego miasta. Laureatką ogólnopolskiego konkursu została Małgorzata Rutkowska - reprezentantka Gdyni, która w nagrodę otrzyma cyfrowy aparat fotograficzny „lustrzankę".Komisja przyznała również cztery równorzędne wyróżnienia:Karolinie Weiner - reprezentującej Gdynię;Sławomirowi Kołodziejowi - reprezentującemu Lublin;Tomaszowi Zugajowi - reprezentującemu Lublin;Romanowi Struchmanowi- reprezentującemu Tychy. zwycięskie i wyróżnione zdjęcia gdynian w serwisie foto Opublikowano: 21.09.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)