Gdyńskie stoisko zdobyło nagrodę główną za to, że okazało się najładniejsze wśród wystawców 25. Targów WIATR i WODA w Warszawie. Impreza odbyła się w dniach 28 lutego - 3 marca 2013 r. Wyróżnienia otrzymały firmy: Garmin Polska i Dometic Poland. Targi WIATR i WODA to największa i najstarsza impreza wystawiennicza branży sportów wodnych i rekreacji w Polsce - rokroczna zapowiedź zbliżającego się sezonu. Targi gromadzą wystawców z Polski, Europy i świata. Odwiedza je wielotysięczne grono miłośników sportu i rekreacji, a także ci, dla których przygoda z żaglami, deską, kajakiem czy nurkowaniem dopiero się zaczyna. Podczas imprezy nie mogło zabraknąć Gdyni - żeglarskiej stolicy Polski. Poza tym to właśnie u nas odbywa się letnia edycja targów. W tym roku najpiękniejsze jachty, najszybsze łodzie motorowe, skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny będzie można oglądać w dniach 15-18 sierpnia. zdjęcia gdyńskiego stoiska w serwisie foto:http://www.gdynia.pl/dlamediow/7031_83181.html Opublikowano: 04.03.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)