Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Batik – woskiem malowane

Towarzystwo Miłośników Gdyni zaprasza do swojej siedziby (ul. Władysława IV 51) na otwarcie wystawy prac Wandy Frąckowskiej zatytułowanej „Batik - woskiem malowane", które odbędzie się 24 maja 2013 r. (piątek) o godz. 17.30.
 
Wanda Frąckowska - od 1977 r. mieszka w Gdyni. Studiowała w gdańskiej Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych (obecnie Akademii Sztuk Pięknych) na Wydziale Projektowania Graficznego. Pasjonuje ją wiele technik plastycznych, m.in.: grafika, batik, witraż. Od ośmiu lat prowadzi pracownie batiku i witrażu na Uniwersytecie Trzeciego Wieku (Gdynia YMCA 55+), obecnie w Fundacji FLY w Gdyni, gdzie swoją pasją zaraża innych. Tematy do swoich prac czerpie z podróży, inspiruje się przyrodą, pejzażem, naturą. Z sentymentem utrwala miejsca rodzinnego Człuchowa.
 
Wystawa będzie prezentowana do 20 czerwca 2013 r.

  • ikonaOpublikowano: 23.05.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona