Centrum Integracja Gdynia (ul. Traugutta 2) zaprasza osoby z niepełnosprawnością na bezpłatne szkolenie z autoprezentacji - w najbliższy poniedziałek (11 czerwca) w godz. 10.00-13.00. Szkolenie, które odbędzie się w ramach projektu „Kanapa przedsiębiorczości", pomoże uczestnikom zaprezentować się potencjalnym pracodawcom z jak najlepszej strony i zmniejszyć stres towarzyszący rozmowom kwalifikacyjnym. Chętne osoby proszone są o wcześniejszą rezerwację uczestnictwa pod nr. tel. 58 660 28 38 lub mailowo: gdynia@integracja.org. „Kanapa przedsiębiorczości" to inicjatywa studentów Uniwersytetu Gdańskiego z tamtejszej drużyny SIFE oraz pracowników gdyńskiej Integracji. Spotkania odbywają się w ramach „Poniedziałków z Integracją". Celem szkoleń jest nie tylko pobudzenie aktywności osób z niepełnosprawnością poszukujących zatrudnienia, ale przede wszystkim wydobycie potencjału pozwalającego znaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Opublikowano: 08.06.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)