Elektrociepłownie Wybrzeże SA informują i zarazem uprzedzają, że do środy (6 czerwca) nad gdyńską Elektrociepłownią może pojawić się ciemny dym z komina, czym nie należy się niepokoić. W tym czasie planowany jest rozruch kotła (po remoncie). Dopuszczalne stężenia emitowanych do atmosfery zanieczyszczeń nie zostaną przekroczone.Kontakt: Marcelina Kwapisiewicz, Zespół ds. Ochrony Środowiska, Elektrociepłownie Wybrzeże S.A., tel. 58 347 45 13. Opublikowano: 04.06.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)