Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Ciemny dym w Gdyni - ale bez niepokoju

Elektrociepłownie Wybrzeże SA informują i zarazem uprzedzają, że 5 października 2012 r. nad Elektrociepłownią Gdyńską może pojawić się ciemny dym z komina. Nie należy się tym jednak niepokoić, ponieważ prowadzony będzie rozruch kotła związany z rozpoczęciem sezonu grzewczego. Prace potrwają do końca dnia. Dopuszczalne stężenia emitowanych do atmosfery zanieczyszczeń - jak uspokaja firma - nie zostaną przekroczone.

ikona