Elektrociepłownie Wybrzeże SA informują i zarazem uprzedzają, że dzisiaj, 12 października 2012 r. nad Elektrociepłownią Gdyńską może pojawić się ciemny dym z komina. Nie należy się tym jednak niepokoić, ponieważ prowadzony będzie rozruch kotła związany z rozpoczęciem sezonu grzewczego. Prace potrwają do końca dnia. Dopuszczalne stężenia emitowanych do atmosfery zanieczyszczeń - jak uspokaja firma - nie zostaną przekroczone. Opublikowano: 12.10.2012 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)