Kilkadziesiąt szkoleń i warsztatów, dyskusje i spotkania - dla pań dbających o samorozwój najbliższe dwa weekendy zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie i... pracowicie. Wzorem lat ubiegłych rusza w Gdyni kolejna edycja festiwalu dla kobiet PROGRESSteron.PROGRESSteron adresowany jest do kobiet aktywnych, świadomie dbających o rozwój osobisty. W myśl przewodniego hasła - „Bądźmy w Kontakcie" - organizatorzy kładą nacisk na tworzenie relacji i bezpośrednie spotkania, o które trudno w wirtualnym świecie. Festiwal to dwa jesienne weekendy: 19-21 oraz 26-28 października podczas których odbędzie się prawie 60 różnorodnych warsztatów w salach szkoły językowej Bell przy ul. Abrahama 37. Wśród tematów znajdą się m.in. coaching, empatyczna komunikacja, autoprezentacja, a także wiele zajęć związanych z rozwojem twórczości i dbaniem o dobre samopoczucie np. tworzenie naturalnych kosmetyków. W ramach bezpłatnej części Festiwalu, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie można wziąć udział w wykładach z zakresu mody i designu (Ecofashion, Trendy w modzie 2012/2013, Metamorfozy Wnętrz). Patronat nad cyklem objął Prezydent Miasta Gdyni. Na wszystkie zajęcia obowiązuje rezerwacja miejsc (pod adresem e-mail: trojmiasto@dojrzewalnia.pl).Ogólnopolskim organizatorem imprezy jest Dojrzewalnia Róż, a lokalnie Festiwal realizuje Centrum EKSPRESJA. Daty Festiwalu: 19-21 oraz 26-28 październikaMiejsce: Szkoła Językowa Bell, Gdynia, ul. Abrahama 37 (wybrane bezpłatne wykłady odbędą się PPNT w Gdyni, al.Zwycięstwa 96/98) Więcej informacji: www.dojrzewalnia.pl/progressteron/trojmiastoe-mail: trojmiasto@dojrzwalnia.pl Opublikowano: 15.10.2012 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)