Wypij toast gorącą czekoladą z okazji Urodzin Gdyni. W poniedziałek, 10 lutego o godzinie 13.00 przed gdyńskim InfoBoksem odbędzie się nietypowa uroczystość. Uczniowie Gdyńskiego Liceum Autorskiego STO oraz Pierwszego Społecznego Gimnazjum będą rozdawać gorącą czekoladę i zachęcać przechodniów do wspólnego urodzinowego zdjęcia! Punktualnie o godzinie 13.00 zostanie wzniesiony toast, który zostanie uwieczniony na fotografii. To jednak nie koniec atrakcji - zachęcamy mieszkańców do przynoszenia udekorowanych kartonów, stylizowanych na pudełka z prezentami. Skoro Gdynia obchodzi swoje 88. urodziny, to organizatorzy liczą, że będzie to 88 pięknie przystrojonych paczek, na których przechodnie będą mogli złożyć swoje życzenia! Niech będzie to największy prezent, jaki będzie można tego dnia zobaczyć w Gdyni!Organizatorzy: Gdyńskie Liceum Autorskiego STO (http://www.gla.edu.pl/) oraz Pierwsze Społeczne Gimnazjum (www.psg.gla.edu.pl).Kontakt: Jakub Ubych, stowarzyszenie In gremio, tel.: 58 624 05 09, 605 456 783. Opublikowano: 10.02.2014 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)