Dzisiaj, 16 września zainaugurowano projekt społeczny o nazwie „Czym jest dla Ciebie miasto Gdynia?". To pytanie skierowano do wszystkich mieszkańców naszego miasta. Aby odpowiedzieć wystarczy wziąć kamerę, aparat fotograficzny, który umożliwia kręcenie filmów lub zwykły telefon komórkowy i nakręcić krótką impresję filmową dotyczącą gdyńskiej przestrzeni miejskiej. Film nie może trwać dłużej niż 3 minuty. Do 31 października br. należy przesłać swoje prace na adres:Miejska Biblioteka Publiczna w GdyniDział Promocji i Marketinguul. Partyzantów 39/IV81-423 Gdynia Wszystkie nadesłane filmiki posłużą do badań naukowych. Zostaną również wykorzystane do stworzenia jednej wspólnej etiudy gdyńskiej. Efekty prac będzie można poznać pod koniec roku. Projekt realizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Gdyni, Uniwersytetem Gdańskim oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Gdyni. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie projektu http://www.lukaszkosik.pl/, oraz na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/czymjestGdynia Kontakt: Łukasz Kosik, Kierownik Działu Promocji i Marketingu Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni, tel. (58) 667 98 27. Opublikowano: 16.09.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)