Od 22 lipca br. do końca sierpnia w Gdyni, w każdy poniedziałek w Ośrodku Hipoterapii w Orłowie, przy ul. Spółdzielczej 4, będzie można korzystać z bezpłatnych przejażdżek na koniu. To prawdziwa gratka dla początkujących miłośników jeździectwa. Pierwsze spotkanie, wyjątkowo, w najbliższy czwartek, 18 lipca br. Zajęcia (jazda w siodle i lonża) będą odbywać się w godz. 16.00-18.00. Przejażdżki na koniu o wdzięcznym imieniu Frytek prowadzone będą przez profesjonalnego instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. W ciągu jednej godziny z jazdy skorzystają 4 osoby (średnio 10-15 minut na jedną osobę).Zachęcamy do uczestnictwa dzieci i młodzież, szczególnie te spędzające wakacje w naszym mieście. Więcej informacji: Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji tel. (58) 622 11 64 lub 622 35 74. Opublikowano: 15.07.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)