W poniedziałek, 18 listopada o godz. 14.00 zapraszamy do galerii "Ratusz" (Urząd Miasta Gdyni, al. Marsz. Piłsudskiego 52/54, I piętro) na wernisaż wystawy: "Demirski! na scenę!", z udziałem artysty.To ekspozycja plakatów do sztuk Pawła Demirskiego. Najgłośniejszy dramaturg ostatnich lat w polskim teatrze, wraz z reżyserką Moniką Strzępką, dokonał rewolucji. Wielokrotnie nagradzani (m.in. Paszportem Polityki), sześciokrotnie gościli w Gdyni na Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@port, dwukrotnie go wygrywając ("Niech żyje wojna" oraz "W imię Jakuba S."). Wystawa eksponowana będzie do połowy grudnia. Otwarta w godz. od 8.00 do 16.00.Kontakt: Sabina Czupryńska, Teatr Miejski dział literacki, 58 711 20 07. Opublikowano: 15.11.2013 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)