W najbliższą niedzielę 2 marca br., w Galerii Debiut w Zespole Szkół Plastycznych (ul. Orłowska 8) rozpocznie się cykl warsztatów plastycznych dla dzieci.W tym dniu odbędą się dwa spotkania - pierwsze od godziny 11.15 do 13.00 przeznaczone jest dla dzieci od 5 do 8 roku życia, drugie dla dzieci od 9 do 12 lat w godz. 14.00 - 15.45.Uczestnicy na początek obejrzą wystawę prac studentów Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, z Pracowni Sztuki Włókna, a następnie wezmą udział w kreatywnych warsztatach. Dzieci razem stworzą zwierzątka (gr. I) i nieco bardziej zaawansowane formy z papieru recyklingowego (gr. II). Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisów można dokonać pod adresem e-mail: galeria_debiut@wp.pl/.Wstęp wolny, ale należy przynieść różne opakowania papierowe np.: wytłoczki po jajkach lub pudełka, rolki po papierze toaletowym, sznurki itp. Opublikowano: 24.02.2014 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)