W najbliższą sobotę, 22 czerwca br. Stena Line zaprasza na Dzień Otwarty. W godz. 10.00-18.00 dla zwiedzających udostępniony będzie prom Stena Spilit, który cumuje przy Terminalu Promowym w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60. Atrakcje zaplanowano nie tylko na statku. Goście będą mogli zwiedzić cały prom, także miejsca zwykle niedostępne dla pasażerów, jak mostek kapitański. Specjalne ceny czekają w pokładowym sklepie. Na placu przed statkiem też będzie się działo: trampolina eurobungee, dmuchany Statek Piratów dla najmłodszych, wykonywanie filcowych kolczyków i sadzenie roślin podczas warsztatów ekologicznych, przejażdżki nietypowymi rowerami, np. 11-osobowym czterokołowcem, prezentacje pojazdów Portowej Straży Pożarnej i Straży Granicznej. O godz. 12.00, 14.00 i 16.00 degustacja szwedzkich potraw. Wstęp wolny. Do terminalu kursować będzie bezpłatny autobus nr 570, odjeżdżający z przystanku przed Dworcem Głównym w Gdyni co 20 minut. Pierwszy o godz. 9.36. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.stenaline.pl/. Kontakt: Agnieszka Zembrzycka-Kwiatkowska, rzecznik prasowy Stena Line, tel. 58 660 92 45, kom. 508 002 706, e-mail: agnieszka.zembrzycka@stenaline.com. Opublikowano: 20.06.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)