Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zaprasza nauczycieli przyrody i biologii do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które przygotuje ich do prowadzenia interesujących lekcji w terenie. Szkolenie odbędzie się 11 maja (piątek). Szkolenie jest częścią projektu „Chrońmy środowisko, które znamy - szkolenia terenowe z Centrum Nauki EXPERYMENT". Poprowadzą je dr hab. Joanna Mytnik-Ejsmont oraz dr hab. prof. UG Piotr Rutkowski z Katedry Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Pokażą, jak można przekazywać wiedzę podczas spaceru po lesie, polanie czy brzegiem morza. Program szkolenia:- godz. 8.30-8.50 - rejestracja uczestników;- godz. 9.00-11.00 - szkolenie w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni (al. .Zwycięstwa 96/98);- godz. 11.10 - wyjazd autokarowy do Tuchomia;- godz. 12.00-15.00 - szkolenie terenowe;- ok. godz. 15.00 - powrót do Gdyni. Aby uczestniczyć w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: http://www.experyment.gdynia.pl i do 10 maja przesłać go na nr fax. (58) 622 55 88 lub na adres e-mail m.daniluk@gci.gdynia.pl . Liczba miejsc ograniczona. Projekt otrzymał dofinansowanie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Opublikowano: 09.05.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)