Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Gdynia – Bardzo ważny komunikat

W lipcu bieżącego roku zmienią się w całym kraju zasady gospodarki odpadami.  Opłaty będą pobierać gminy, a nie firmy wywozowe. W celu uniknięcia podwójnych opłat - na rzecz gminy i firmy świadczącej dotychczas usługę odbierania odpadów - konieczne jest wypowiedzenie - z należytym wyprzedzeniem - umowy z taką firmą.
 
Umowę z firmą wywozową należy wypowiedzieć tak, aby jej ważność kończyła się w dniu 30 czerwca 2013 r.
 
UWAGA!
Rozwiązanie umowy musi nastąpić na wyraźny, pisemny wniosek i uwzględniać okres wypowiedzenia wynikający z umowy.
 
Więcej informacji na temat zmian w systemie odbierania odpadów komunalnych znajduje się na stronie internetowej:   www.gdynia.pl/smieciodnowa

  • ikonaOpublikowano: 23.01.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona