PKP S.A. zaprasza w walentynki, 14 lutego 2013 r., na dworzec Gdynia Główna, który stanie się przestrzenią prawdziwie gorących uczuć. Będzie można zostawić swoją własną walentynkę dla ukochanej osoby, a także zrobić wyjątkowe zdjęcie na tle jedynego legalnego kolejowego graffiti. Animatorzy szykują jeszcze inne niespodzianki. Wszystko odbywać się będzie w godz. 10.00-18.00. Dla tych, którzy nie mogą pojawić się na dworcu, PKP ma propozycję. Razem z portalem Sympatia.pl umożliwia wysłanie walentynki do ukochanej osoby. Wyznania te są już wyświetlane na dworcach PKP w całej Polsce. Najciekawsze wpisy zostaną nagrodzone voucherami na przejazdy PKP Intercity, a być może staną się też inspiracją dla innych osób. Walentynki można wysyłać przez stronę: www.sympatia.onet.pl/valentines.html. plakat Kontakt: Tomasz Kowalski, Polskie Koleje Państwowe S.A., tel. 22 47 49 351, kom. 783 915 414, e-mail: Tomasz.kowalski@pkp.pl. Opublikowano: 13.02.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)