Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejne bezpłatne zajęcia - fitness dla seniorów. Start 4 lutego 2013 r. (poniedziałek) o godz. 11.00 w hali lekkoatletycznej przy ul. Olimpijska 5/9 (wejście od Stadionu Miejskiego). Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek. Wystarczą chęci i strój sportowy. Aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników, które decydują o naszym zdrowiu. Systematyczne ćwiczenia pozwalają opóźnić proces starzenia się organizmu, gwarantują utrzymanie siły mięśni i elastyczności stawów, zapobiegają bądź likwidują bóle kręgosłupa, chronią przed osteoporozą i przyczyniają się do zwiększenia gęstości masy kostnej, wzmacniają serce. Kolejną zaletą jest poprawienie stanu psychofizycznego i nabranie pewności siebie. Oprócz fitness dla seniorów Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji Obecnie oferuje jeszcze sześć cotygodniowych, bezpłatnych zajęć z różnych form aktywności ruchowej. Mogą w nich wziąć udział wszyscy chętni bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. nazwadzieńgodzinamiejscefitness dla seniorówponiedziałek11.00hala lekkoatletycznaBiegamBoLubięponiedziałek19.00Bulwar Nadmorski (zbiórka Contrast Cafe)jogawtorek18.00hala lekkoatletycznanordic walkingśroda19.00Bulwar Nadmorski (zbiórka Contrast Cafe)tai-chiczwartek18.30hala lekkoatletycznaMTBniedziela(do 24 lutego i 3 listopada - 29 grudnia)czwartek(7 marca - 31 października)11.0017.00start Stadion MiejskiParkrunsobota09.00zbiórka przy ścieżce prowadzącej na Bulwar Nadmorski vis a vis restauracji Del Mar (przy plaży miejskiej) Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.gosirgdynia.pl/.plakat Opublikowano: 01.02.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)