Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Gdynia kwitnie - rozstrzygnięcie lipcowej edycji konkursu fotograficznego

Zdjęcia łódeczkowych donic zdobiących ul. Świętojańską zdominowały lipcową edycję konkursu fotograficznego "Gdynia kwitnie" i zgarnęły trzy spośród czterech nagród. Pierwsze miejsce zajęła Sylwia Wyczyńska, drugie -Ewa Kaniewska, a trzecie - Ewa Morzuch. Jedyne wyróżnienie otrzymał Zygmunt Dąbecki.

 fot. Sylwia Wyczyńska I miejsce w lipcowej edycji konkursu Gdynia kwitnie fot. Ewa Kaniewska II miejsce w lipcowej edycji konkursu Gdynia kwitnie

fot. Ewa Morzuch III miejsce w lipcowej edycji konkursu Gdynia kwitnie

fot. Zygmunt Dąbecki - wyróżnienie w lipcowej edycji konkursu Gdynia kwitnieW tym roku w donicach na ul. Świętojańskiej najpierw królowały jastry azjatyckie, a teraz oczy cieszą kompozycje na które składają się: cynia wytworna, szałwia omączona, ostnica cieniutka, żeniszek meksykański oraz tojeść gęstokwiatowa "Goldii".

Konkurs „Gdynia kwitnie", którego  tematem są gdyńskie skwery i zieleńce, organizowany będzie co miesiąc do końca września 2013 r. Zdjęcia do piątej edycji konkursu można przesyłać do końca sierpnia na adres internet@gdynia.pl. Nagrodami w konkursie są książki o tematyce gdyńskiej. Szczegółowy regulamin na http://www.gdynia.pl/konkurs.

  • ikonaOpublikowano: 16.08.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona