Jutro (5 czerwca) o godz. 18.00 w Teatrze Miejskim w Gdyni (ul. Bema 26) odbędzie się Gdyńskie Forum Pozarządowe. Spotkanie działających w mieście organizacji pozarządowych poprzedzą Pozarządowe Konsultacje Społeczne. Gdyńskie Forum Pozarządowe to plenarne spotkanie działających w mieście organizacji pozarządowych, służące wymianie doświadczeń, pomysłów oraz prezentacji wspólnych inicjatyw, a także wypracowaniu priorytetów współpracy pomiędzy samorządem i III sektorem na kolejny rok. Forum poprzedzą Pozarządowe Konsultacje Społeczne, czyli spotkania i dyskusje, w których wezmą udział zarówno reprezentanci gdyńskich organizacji pozarządowych, jak i przedstawiciele Prezydenta oraz Rady Miasta Gdyni. W programie:- Kultura, tradycja, sztuka - Teatr Miejski, Duża Scena, godz. 17.00;- Sport, turystyka, rekreacja - Urząd Miasta Gdyni (al. Marsz. Piłsudskiego 52/54), I piętro, sala 105 A, godz. 17.00; - Pomoc społeczna, aktywność zawodowa - Urząd Miasta Gdyni (al. Marsz. Piłsudskiego 52/54) , I piętro, sala 112, godz. 17.00 - Seniorzy, kombatanci - Teatr Miejski, Foyer, godz. 17.00 - Dzieci, młodzież, edukacja, współpraca międzynarodowa, ochrona środowiska - Urząd Miasta Gdyni (al. Marsz. Piłsudskiego 52/54), Urząd Stanu Cywilnego, godz. 17.00 - Zdrowie, niepełnosprawni, profilaktyka uzależnień - Urząd Miasta Gdyni (al. Marsz. Piłsudskiego 52/54), Urząd Stanu Cywilnego, godz. 17.00. Więcej informacji na stronie internetowej: www.gdynia.pl/pozarzadowa oraz w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 Maja 27/31, tel. 58 661 35 41). Opublikowano: 04.06.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)