Przy Nabrzeżu Francuskim gdyńskiego portu cumuje ostatni w tym sezonie wycieczkowiec - „Nautica". Ten ponad 180-metrowy statek opuści Gdynię dzisiaj (24 września) o godz. 16.00. Przypominamy, że w tym roku 20 wycieczkowców zawijało do Gdyni ponad 70 razy. Więcej informacji na stronie internetowej: www.port.gdynia.pl/pl/wydarzenia/wycieczkowce. Opublikowano: 24.09.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)