Już po raz osiemnasty Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek ogłosił konkurs „Gdynia w kwiatach". Mogą w nim wziąć udział wszyscy, którzy przysparzają urody naszemu miastu kwiatami w oknach, na balkonach, loggiach, tarasach, dachach, w ogrodach i na rabatach. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kupon, który drukowany jest w „Ratuszu", a także znajduje się na stronie internetowej: http://www.gdynia.pl/ (w zakładce Ratusz), i dołączyć maksymalnie trzy kolorowe zdjęcia o wymiarach min. 10×15 cm. Każdy balkon, okno, taras, loggia, dach, wejście, ogródek i otoczenie budynku powinny być sfotografowane przez właściciela. Kupony wraz ze zdjęciami należy składać w Zespole Prasowym Urzędu Miasta (p. 201) lub wysłać pocztą na adres: Zespół Prasowy Urzędu Miasta Gdyni, al. Marsz. Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia.Termin składania kuponów upływa 31 lipca 2012 r. Zakończenie konkursu nastąpi we wrześniu podczas imprezy „Dary Ziemi".Serdecznie zapraszamy do udziału! UWAGA! Rada Dzielnicy Śródmieście informuje, iż w ramach konkursu „Gdynia w kwiatach" ogłoszonego przez Prezydenta Miasta przyzna dodatkowe wyróżnienia dla mieszkańców dzielnicy w następujących kategoriach:- podwórka kamienic, bloków (jako całość);- fragment podwórka (trawnik, gazon, klomb, kwietnik itp.);- posesja indywidualna;- piękny i zadbany balkon.Dla wszystkich kategorii przewidziane jest po jednym wyróżnieniu w wysokości 500 zł brutto oraz cztery nagrody specjalne w wysokości 250 zł brutto każda.Rada zachęca do zgłaszania kuponów konkursowych wraz ze zdjęciami tak jak w konkursie głównym - do 31 lipca 2012 r. w Urzędzie Miasta, pok. 201. Opublikowano: 27.06.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)