Miejska Informacja Turystyczna w Gdyni zaprasza na cykl bezpłatnych zajęć fotograficznych „Gdynia w moim obiektywie", które odbywać się będą w listopadowe wtorki w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gdyni (ul. 10 Lutego 24, I piętro). Zajęcia skierowane są do osób, które chciałyby poznać podstawowe zasady prawidłowego robienia zdjęć aparatem cyfrowym. Uczestnicy nauczą się podstawowych zasad kompozycji zdjęć, dowiedzą się, jakie są najczęstsze błędy oraz poznają pomysły na niebanalne fotografie. Zajęcia, wzbogacone prezentacjami multimedialnymi, będą prowadzone przez profesjonalnego fotografika Maurycego Śmierzchalskiego.Harmonogram zajęć:- 6 listopada 2012 r., godz. 17.00 - „Miasto w obiektywie"; - 13 listopada 2012 r., godz. 17.00 - „Krajobraz w obiektywie";- 20 listopada 2012 r., godz. 17.00 - „Człowiek w obiektywie"; - 27 listopada 2012 r., godz. 17.00 - „Wydarzenie w obiektywie". Opublikowano: 05.11.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)