13 stycznia 2013 r. po raz 21. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - dla ratowania życia noworodków i godnej opieki medycznej seniorów. Pieniądze zebrane w 21. Finale zostaną podzielone. Połowa przekazana będzie na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Tradycyjnie w Orkiestrze zagra Gdynia. Sztaby: Teatr Miejski, ul. Bema 26; YMCA, ul. Żeromskiego 26; In gremio, ul. Strażacka 15.Już teraz można wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Trwa zbiórka gadżetów, upominków na licytację, która każdego roku obywa się w Teatrze Miejskim. Dary można przynosić do siedziby teatru przy ul. Bema 26 w godz. 9.00-16.00. Opublikowano: 28.12.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)