Dla wielu z nas przytulanka to najlepszy przyjaciel z dzieciństwa. Są jednak dzieci, które na takiego przyjaciela wciąż czekają. Prezydent Gdyni oraz Fundacja Zmian Społecznych „Kreatywni" zapraszają wszystkich do włączenia się w akcję „Podziel się pluszakiem". Zbiórka nowych zabawek prowadzona będzie do 21 grudnia w Centrum Aktywności Seniora (Śródmieście, ul. 3 Maja 27/31) oraz Centrum Aktywnego Mieszkańca (Chylonia, ul. Opata Hackiego 17A). Można też zorganizować zbiórkę w swojej szkole, w grupie przyjaciół, w firmie! Maskotki trafią do potrzebujących dzieci podczas gdyńskiej wieczerzy wigilijnej. Dodatkowe informacje: Centrum Aktywnego Mieszkańca, tel. 513 385 495, e-mail: kreatywni.fundacja@gmail.com. plakat akcji i zdjęcie części ubiegłorocznych zbiorów Opublikowano: 10.12.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)