Prawie 100 osób zapisało się do Gdyńskiej Mili Nurkowej. Jedna z największych krajowych imprez sportowych w pływaniu w płetwach w morzu odbędzie się w sobotę (30 czerwca). To jednocześnie IV Mistrzostwa Polski PTTK oraz IV Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Gdyni w długodystansowym pływaniu w płetwach. Zawodnicy rywalizować będą na wodach Zatoki Gdańskiej wzdłuż Bulwaru Nadmorskiego. Start i meta na plaży Śródmieście. W programie:- godz. 10.00 - ceremonia otwarcia mistrzostw - Contrast Cafe przy Bulwarze Nadmorskim;- godz. 10.15 - koncert zespołu wokalnego Klubu Marynarki Wojennej „Riwiera";- godz. 11.15 - start dzieci i młodzików;- godz. 11.50 - start juniorów, juniorów starszych i seniorów;- godz. 12.30 - strat weteranów;- godz. 14.00 - wręczenie nagród i ceremonia zamknięcia mistrzostw - Contrast Cafe przy Bulwarze Nadmorskim. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.gosirgdynia.pl/. Opublikowano: 28.06.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)