Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Gdyńska policja miała swoje święto

Wczoraj (26 lipca) swoje święto obchodziła gdyńska policja. Podczas uroczystości w kinoteatrze „Grom" wręczono między innymi nagrody Prezydenta Gdyni. Policjanci otrzymali także nowego quada, który został zakupiony przez Miasto.
 

Nagrody Prezydenta Gdyni z rąk radnego Miasta i Pełnomocnika Prezydenta ds. bezpieczeństwa Andrzeja Bienia otrzymało 24 funkcjonariuszy najbardziej angażujących się w służbę.
 
Podczas uroczystości miejscy stróże prawa otrzymali mianowania na wyższe stopnie służbowe i nagrody za zasługi. W tym roku kolejny stopień służbowy otrzymało 237 gdyńskich policjantów, a 10 zostało odznaczonych medalem „Zasłużony policjant". Awanse oraz odznaczenia były wręczane przez Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Czesława Koszykowskiego.
 
W gronie wyróżnianych osób znalazła się także Mirosława Jezior - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni, która otrzymała brązowy medal „Za zasługi dla Policji".

Komendant Miejski Policji mł. insp. Robert Leksycki podkreślił duże zaangażowanie władz miasta, czego przejawami są między innymi: powstający budynek Komisariatu w Gdyni Redłowie, finansowanie dodatkowych patroli prewencyjnych, a także przekazywanie sprzętu zakupionego z funduszy Miasta.

Podczas uroczystości przekazano gdyńskim policjantom nowego quada, który został zakupiony z budżetu Miasta i będzie służył między innymi do patrolowania plaż.

zdjęcia z wczorajszej uroczystości w serwisie foto

  • ikonaOpublikowano: 27.07.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona