Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Gdyńska Szkoła Filmowa otwiera Klub Filmowy

22 lutego br., o godzinie 17:00 odbędzie się na inauguracja Klubu Filmowego Gdyńskiej Szkoły Filmowej. W programie pokaz filmu „Bilet na księżyc”, a po nim spotkanie z reżyserem Jackiem Bromskim.

W ramach działalności Klubu prezentowane będą ciekawe filmy, wzbogacone o spotkaniami z twórcami. Projekcje będą odbywać się w siedzibie Gdyńskiej Szkoły Filmowej przy ul. Wrocławskiej 93. Miejsca na seans można rezerwować drogą mailową: info@gsf.pl bądź telefonicznie 58 625 11 46.

Karty klubowe można odbierać w sekretariacie szkoły oraz przed projekcją.

Kontakt: Leszek Kopeć, dyrektor Gdyńskiej Szkoły Filmowej, tel.: 606 120 848.

  • ikonaOpublikowano: 20.02.2014 00:00
  • ikona

    Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)

ikona