Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Gdyńska wigilia

Tradycyjnie w Wigilię Bożego Narodzenia 24 grudnia o godz. 15.00 w dolnym kościele oo. Franciszkanów przy ul. Ujejskiego 40 rozpocznie się gdyńska wieczerza wigilijna. Ojcowie Franciszkanie, Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek i rzesze wolontariuszy zapraszają serdecznie wszystkie osoby samotne i potrzebujące.
 
Będzie oczywiście opłatek, a także życzenia, wspólne śpiewanie kolęd i tradycyjne potrawy, m.in. barszcz z pasztecikami, ryba po grecku, w galarecie oraz ciasta. Dla wszystkich uczestników przygotowano świąteczne paczki, a najmłodsi otrzymają dodatkowo maskotki podarowane przez gdynian w odzewie na hasło „Podziel się pluszakiem".
 
Organizatorzy spodziewają się około 1000 gości.

  • ikonaOpublikowano: 18.12.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona