W niedzielę (16 grudnia) o godz. 12.00 w Muzeum Miasta Gdyni (ul. Zawiszy Czarnego 1) odbędzie się koncert pt. „Złóżmy sobie życzenia". Zabrzmią urokliwe kolędy, m.in.: „Witaj gwiazdko złota" Z. Noskowskiego i kolędy kaszubskie. Słuchacze zostaną obdarowani muzycznymi prezentami. Będą to arie i duety z op. „Traviata" G. Verdiego, „Cyrulik Sewilski" G. Rossiniego, aria Torreadora z op. „Carmen" G. Bizeta. Podczas koncertu wystąpią: Zofia Kotlicka-Wiesztordt - sopran, Aleksandra Kucharska-Szefler - sopran, Leszek Skrla - baryton, Dorota Artykiewicz-Skrla - fortepian. Życzenia złoży i koncert poprowadzi Barbara Żurowska-Sutt. Obowiązuje zakup biletu wstępu do muzeum: normalny - 7 zł, ulgowy - 4 zł. Opublikowano: 12.12.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)