Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Gdyński koncert z muzycznymi życzeniami

W niedzielę (16 grudnia) o godz. 12.00 w Muzeum Miasta Gdyni (ul. Zawiszy Czarnego 1) odbędzie się koncert pt. „Złóżmy sobie życzenia".   
 
Zabrzmią urokliwe kolędy, m.in.: „Witaj gwiazdko złota" Z. Noskowskiego i kolędy kaszubskie. Słuchacze zostaną obdarowani muzycznymi prezentami. Będą to arie i duety z op. „Traviata" G. Verdiego, „Cyrulik Sewilski" G. Rossiniego, aria Torreadora z op. „Carmen" G. Bizeta.
 
Podczas koncertu wystąpią: Zofia Kotlicka-Wiesztordt - sopran, Aleksandra Kucharska-Szefler - sopran, Leszek Skrla - baryton, Dorota Artykiewicz-Skrla - fortepian.
 
Życzenia złoży i koncert poprowadzi Barbara Żurowska-Sutt.
 
Obowiązuje zakup biletu wstępu do muzeum: normalny - 7 zł, ulgowy - 4 zł.

  • ikonaOpublikowano: 12.12.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona