Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy zaprasza swoich członków i sympatyków na coroczne pożegnanie zimy, które odbędzie się w sobotę 22 marca o godzinie 12.00, przy zejściu na plażę z Polanki Redłowskiej.Oprócz Topienia Marzanny odbędzie się chrzest nowych morsów, którzy od października stali się członkami stowarzyszenia. Udział w wydarzeniu weźmie również warszawska grupa morsów. Morsy serdecznie zapraszają mieszkańców Gdyni. Może ktoś zdecyduje się przyłączyć?Kontakt: Anna Mianowska, wiceprezes Stowarzyszenia Morsy Gdyńskie, tel.: 663 534 623. Opublikowano: 19.03.2014 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)