Boscy - bohaterowie popularnego serialu telewizyjnego „Rodzinka.pl" tegoroczne wakacje spędzili w Gdyni. Odcinek pt. „Wakacje w Gdyni" otworzy piąty sezon „Rodzinki.pl" Na antenie TVP2 zobaczymy go dzisiaj, 6 września 2013 r. o godz. 20.45... i w gdyńskim InfoBoxie. Jak rodzinka Boskich wypoczywała w Gdyni? Zabawnych sytuacji osadzonych w gdyńskich plenerach nie zabraknie. Serialowa ekipa kręciła między innymi w nowym Centrum Nauki Experyment, w Orłowie, na pokładzie okrętu-muzeum ORP Błyskawica, na bulwarze Nadmorskim i w Marinie. Na wspólne oglądanie efektów jej pracy na dużym ekranie zapraszamy do gdyńskiego InfoBoxu. Rodzinka.pl to jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Perypetie Boskich przyciągają co tydzień przed telewizory miliony Polaków. Opublikowano: 06.09.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)