Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejne bezpłatne zajęcia, tym razem wraz z Klubem Trek Gdynia ma propozycję dla pasjonatów jazdy na rowerach górskich. Zajęcia odbywać się będą: - do 24 lutego 2013 r. w każdą niedzielę od godz. 11.00;- od 7 marca do 31 października 2013 r. w każdy czwartek od godz. 17.00; - od 3 listopada do 29 grudnia 2013 r. w każdą niedzielę od godz. 11.00. Zbiórka zawsze przy Stadionie Miejskim (ul. Olimpijska 5/9). Doświadczeni instruktorzy pokażą techniki pokonywania przeszkód terenowych, zdradzą różne taktyki stosowane podczas wyścigów oraz nauczą, jak dobierać odpowiedni sprzęt. Nie zabraknie wycieczek i poznawania tras prowadzących po leśnych szlakach Trójmiasta.By wziąć udział w zajęciach wystarczą chęci, rower z dwoma sprawnymi hamulcami, sportowy strój oraz sztywny kask. Opublikowano: 22.01.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)