Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie jednym z wystawców 16. Gdańskich Targów Turystycznych, które odbędą się w dniach 12-14 kwietnia 2013 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO (ul. Żaglowa 11). Goście poznają szczegóły tegorocznych imprez sportowych i bezpłatnych zajęć, a także poćwiczą fitness, jogę czy tai-chi. Bezpłatne zajęcia potrwają 45 min. Harmonogram:- piątek, godz. 15.00 - fitness zdrowotny;- sobota, godz. 12.00 - joga;- niedziela, godz. 16.00 - tai-chi. W sobotę o godz. 16.30 będzie można zobaczyć występ gdyńskich cheerleaderek. Podczas targów na gdyńskim stoisku będzie można również zapisać się do Biegu Europejskiego, który odbędzie się 11 maja 2013 r. 16. Gdańskie Targi Turystyczne odbywać się będą w dniach 12-13 kwietnia w godz. 10.00-18.00, a 14 kwietnia w godz. 10.00-17.00. Wstęp: bilet normalny - 6 zł, rodzinny - 12 zł, ulgowy - 2 zł. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.gtt.amberexpo.pl/. Opublikowano: 11.04.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)