Bez gwizdka sędziego też można grać! Udowodnią to uczestnicy Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Plażowej Niesłyszących, który w sobotę, 24 sierpnia br., odbędzie się w Gdyni. Zapraszamy do kibicowania. To już trzeci turniej organizowany przez Klub Sportowy Niesłyszących MEWA. Otwarcie sobotnich zawodów na plaży Śródmieście o godz. 9.00. Pierwsze mecze dwuosobowych drużyn rozpoczną się o godz. 10.00, a finały zaplanowano na godz. 16.00. Turniej to świetna okazja do sportowej integracji, a także popularyzacji aktywnego spędzania czasu przez osoby niesłyszące. Będzie można poznać język migowy nieco bliżej, a nawet nauczyć się podstawowych zwrotów. Zapraszamy wszystkich do dopingowania zawodników i integracji, zwłaszcza że Gdynia to przecież miasto bez barier Opublikowano: 23.08.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)