Tak jak pisaliśmy wcześniej sinice równie szybko pojawiają się, co i znikają. Na wszystkich gdyńskich kąpieliskach, czyli w Śródmieściu, Redłowie, Orłowie i Babich Dołach, powiewają już białe flagi. Można śmiało się kąpać! Opublikowano: 10.07.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)