W cztery kolejne soboty września i pierwszą października 2013 r. we wszystkich dzielnicach Gdyni, zgodnie z ustalonym harmonogramem będzie można bezpłatnie pozbyć się starych tapczanów, lodówek i innych zalegających w domu gratów. I tak:· 7 września - Pogórze, Obłuże, Oksywie, Babie Doły, Pustki Cisowskie-Demptowo· 14 września - Chylonia, Cisowa, Grabówek, Leszczynki, Działki Leśne· 21 września - Śródmieście, Kamienna Góra, Wzg. Św. Maksymiliana, Witomino-Radiostacja, Witomino-Leśniczówka· 28 września - Redłowo, Orłowo, Mały Kack• 5 października - Chwarzno-Wiczlino, Wielki Kack, Karwiny, DąbrowaZasady odbioru odpadów będą takie same jak w dotychczasowych edycjach wystawek: mieszkańcy poszczególnych dzielnic wystawiają odpady w soboty do godziny 12.00 przy pergoli śmietnikowej, przed własną posesją lub na chodniku przy krawężniku. Zbierane są wyłącznie odpady wielkogabarytowe pochodzące z gospodarstw domowych, takie jak: meble, sprzęt elektryczny i elektroniczny, armatura sanitarna, okna, drzwi, dywany, opony itp. Prosimy mieszkańców, aby nie wystawiali odpadów zmieszanych i niebezpiecznych.Prosimy o nie wystawianie odpadów wielkogabarytowych na ulicach i drogach rowerowych!materiały prasowe Urzędu Miasta Gdynipobierz plakatmateriały prasowe Urzędu Miasta Gdynipobierz plakat materiały prasowe Urzędu Miasta Gdynipobierz plakatmateriały prasowe Urzędu Miasta Gdynipobierz plakat materiały prasowe Urzędu Miasta Gdynipobierz plakat Opublikowano: 06.09.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)