Klub Rotary Gdynia zaprasza jutro (26 czerwca) dziennikarzy do hotelu „Nadmorski" (ul. Ejsmonda 2) na finał XI edycji konkursu „Nauczyciel roku miasta Gdyni". Początek - godz. 17.00. Nauczyciele są nominowani przez gdyńskie placówki oświatowe i opiekuńcze. Ich osiągnięcia pedagogiczne oraz pracę społeczną ocenia kapituła konkursu, składająca się z członków klubu oraz wiceprezydent Gdyni Ewy Łowkiel. Z najlepszymi trzema osobami przeprowadzane są rozmowy kwalifikacyjne. Trójka finalistów otrzyma nagrody pieniężne, a zwycięzca dodatkowo statuetkę, której projekt wykonali uczniowie Liceum Plastycznego w Gdyni. Opublikowano: 25.06.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)