Klub Filmowy w Gdyni (ul. Waszyngtona 1) zaprasza w dniach 16 - 18 września 2013 r. o godz. 18.00 i 20.15 na film pt. „W kręgu miłości" w reż. Felixa Van Groeningena.Występują: Veerle Baetens, Johan Heldenbergh. Dramat, Belgia, 2012, 111 min. Jest to historia wielkiej miłości pomiędzy Didierem - liderem muzycznej kapeli a Elise - właścicielką studia tatuażu, pary, którą los wystawia na ciężką próbę.Film ilustruje znakomita bluegrassowa ścieżka dźwiękowa. Elise i Didier od siedmiu lat żyją w szczęśliwym, choć niekonwencjonalnym, związku. Połączyła ich gorąca miłość od pierwszego wejrzenia, głęboka potrzeba życia po swojemu i pasja do muzyki bluegrass. Niespodziewanie koło fortuny się odwraca. Kiedy ich kilkuletnia córka Maybelle zapada na poważną chorobę, żarliwe i zmysłowe uczucie poddane zostaje poważnej próbie, a Elise i Didier oddalają się od siebie. Każde z nich zaczyna żyć własnym życiem, ale nadal walczą o córkę, wierząc, że miłość jest w stanie zwyciężyć każde przeciwieństwo losu. Czy uda im się pokonać przeznaczenie? „W kręgu miłości" to filmowa adaptacja teatralnej sztuki Johana Haldenbergha (który gra w filmie główną rolę męską) i Mieke Dobbels, w reżyserii Felixa van Groeningena („Boso, ale na rowerze"). To tętniący emocjami i brawurowo zagrany obraz ze znakomitą ścieżką dźwiękową. Bilety: 10 zł. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.klubfilmowy.pl/. Opublikowano: 13.09.2013 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)