Prezydent Gdyni w ślad za zawiadomieniem organizatorów tzw. "masy krytycznej" o zgromadzeniu i przejeździe rowerzystów przez miasto po zaplanowanej trasie w piątek, 26 października 2012 r. i po zapoznaniu się z uwagami Policji na ten temat, akceptuje wniosek organizatorów zgromadzenia. Opublikowano: 24.10.2012 00:00 Autor: Sylwia Szumielewicz - Tobiasz (s.szumielewicz@gdynia.pl)