Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Komunikaty dla mediów

Konkurs dla gdyńskich pasażerów komunikacji miejskiej

Mieszkańcy Gdyni, którzy posiadają imienny bilet okresowy na środki transportu publicznego na terenie miasta (SKM lub ZKM w Gdyni) mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni.
 
Przez cały rok, każdego miesiąca na stronie internetowej http://www.zdiz.gdynia.pl/ ukazywać się będzie pytanie lub zadanie konkursowe. Odpowiedź należy przesłać na adres e-mail: bilet@zdiz.gdynia.pl do 20 dnia każdego miesiąca

Co miesiąc wyłonionych zostanie trzech laureatów konkursu, którzy otrzymają nagrody rzeczowe o równowartości ok. 150 zł, 100 zł oraz 50 zł.
 
Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, na stronie internetowej: http://www.bilet.zdiz.pl/.

  • ikonaOpublikowano: 07.01.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona