Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Konkurs fotograficzny „Moje trolejbusy, moje miasto”

Do 15 września można przesyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny „Moje trolejbusy, moje miasto", organizowany przez Gminę Miasto Gdynia w ramach projektu unijnego TROLLEY. 
 
Konkurs, którego celem jest promocja trolejbusów jako ekologicznych i efektywnych ekonomicznie środków transportu miejskiego oraz zachęcenie mieszkańców do korzystania z nich, trwa równocześnie w Gdyni, Lublinie i Tychach.
 
Fotografie nawiązujące tematycznie do gdyńskich trolejbusów, należy przesyłać wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym dostępnym na stronie http://www.gdynia.pl/ na adres mailowy: w.strzyzewska@gdynia.pl. Każdy uczestnik może zgłosić jedno zdjęcie.
 
Regionalni laureaci konkursu i ogólnopolski zwycięzca będą znani do 22 września. Ich lista oraz nagrodzone fotografie zostaną opublikowane m.in. na stronie internetowej http://www.gdynia.pl/.
 
Autorzy zdjęć wyróżnionych na poziomie regionalnym otrzymają bilety okresowe 30-dniowe ważne na wszystkie linie komunikacji miejskiej w danym mieście (do wykorzystania do końca 2012 r.) oraz upominki. Nagrodą główną w konkursie ogólnopolskim jest aparat fotograficzny cyfrowy „lustrzanka".
 
Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, na stronie internetowej: http://www.gdynia.pl/
 
plakat konkursu

  • ikonaOpublikowano: 03.09.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona