Do 15 września można przesyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny „Moje trolejbusy, moje miasto", organizowany przez Gminę Miasto Gdynia w ramach projektu unijnego TROLLEY. Konkurs, którego celem jest promocja trolejbusów jako ekologicznych i efektywnych ekonomicznie środków transportu miejskiego oraz zachęcenie mieszkańców do korzystania z nich, trwa równocześnie w Gdyni, Lublinie i Tychach. Fotografie nawiązujące tematycznie do gdyńskich trolejbusów, należy przesyłać wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym dostępnym na stronie http://www.gdynia.pl/ na adres mailowy: w.strzyzewska@gdynia.pl. Każdy uczestnik może zgłosić jedno zdjęcie. Regionalni laureaci konkursu i ogólnopolski zwycięzca będą znani do 22 września. Ich lista oraz nagrodzone fotografie zostaną opublikowane m.in. na stronie internetowej http://www.gdynia.pl/. Autorzy zdjęć wyróżnionych na poziomie regionalnym otrzymają bilety okresowe 30-dniowe ważne na wszystkie linie komunikacji miejskiej w danym mieście (do wykorzystania do końca 2012 r.) oraz upominki. Nagrodą główną w konkursie ogólnopolskim jest aparat fotograficzny cyfrowy „lustrzanka". Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, na stronie internetowej: http://www.gdynia.pl/. plakat konkursu Opublikowano: 03.09.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)