Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Malarskie pamiątki z Gdyni

Od 21 września do 17 października w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 Maja 27/31) będzie można obejrzeć wystawę malarstwa Jolanty Stapf „Pamiątka z Gdyni".
 
Autorka - od urodzenia gdynianka - jest absolwentką Politechniki Gdańskiej (Wydz. Budowy Okrętów). Swoje życie zawodowe związała z morzem, statkami, stoczniami i portami. Wystawa została zainspirowana rodzinnymi zdjęciami z okresu międzywojennego, kiedy to nie tylko budowano Gdynię, ale również bawiono się w licznych ogródkach, kawiarniach i restauracjach, odpoczywano na gdyńskiej plaży, gdzie czekało na plażowiczów mnóstwo atrakcji. Autorka starała się atmosferę tamtych lat odzwierciedlić w swoich obrazach.
 
Wystawa prezentowana będzie od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-19.30.

  • ikonaOpublikowano: 20.09.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona