Osoby zainteresowane otrzymaniem karmnika lub budki lęgowej dla ptaków zapraszamy po ich odbiór w najbliższą środę, 26 lutego między godz. 13.00 a 15.00 do budynku PLO, ul. 10 Lutego 24. Są to prace, które zostały przysłane na tegoroczną, 16. edycję konkursu "Zapraszamy ptaki do Gdyni". Wpłynęło ponad 250 sztuk. Po odbiór należy się zgłosić do portierni siedziby urzędu miasta (ul. 10 Lutego 24). Każdy mieszkaniec Gdyni ma prawo wybrania jednego karmnika lub jednej budki lęgowej. Ich liczba jest ograniczona, a wydawane są bezpłatnie. Osoba odbierająca musi zostawić swoje imię i nazwisko i jednocześnie wskazać lokalizację, w której chce budkę lub karmnik zawiesić.Kontakt: Dorota Marszałek-Jalowska, kierownik Referatu Ekorozwoju, tel.: 58 668 84 75, Barbara Strzelczyńska, Referat Ekorozwoju, tel.: 58 668 84 82. Opublikowano: 25.02.2014 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)