Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Komunikaty dla mediów

Międzyfirmowy turniej piłki siatkowej w Gdyni

W sobotę (1 września) na gdyńskiej plaży Śródmieście odbędzie się międzyfirmowy II Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. To część inicjatywy „Pracodawca z Wyboru", której celem jest stworzenie lub wzmocnienie dobrych relacji pomiędzy pracodawcami a pracownikami. Początek rozgrywek o godz. 11.00. Kibice mile widziani!
 
Inicjatywa „Pracodawca z Wyboru" powstała z myślą o pomorskich pracodawcach. Uświadamia rolę wizerunku, promuje postawę wzajemnej odpowiedzialności pomiędzy pracodawca i pracownikami oraz buduje efektywną komunikację w firmie. Projekt rozpoczął się w 2011 r. Dotychczas przeprowadzono badanie stanu zarządzania zasobami ludzkimi w województwie pomorskim, zorganizowano liczne seminaria oraz szkolenia.
 
Stworzeniu pozytywnych relacji w firmie służy m.in. sport, stąd pomysł na turniej piłki siatkowej. W gdyńskich zawodach wystartują czteroosobowe drużyny reprezentujące określone firmy, głównie trójmiejskie, które wcześniej zgłosiły się do organizatorów. Impreza ma charakter zamknięty, ale kibicować może każdy!
 
Więcej informacji o inicjatywie na stronie internetowej: http://www.pracodawcazwyboru.pl/.
 
Kontakt: Monika Reszko z firmy Human Concept & Solutions, tel. 509 07 37 37.

  • ikonaOpublikowano: 30.08.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Bartosz _Matejko (2009)

ikona