4 marca 2013 r. odbyła się pierwsza sesja II kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni. W jej skład wchodzi 32 reprezentantów gdyńskich szkół ponadgimnazjalnych. Przewodniczącą Rady została Marika Domozych z IX LO, a wiceprzewodniczącymi: Marcin Młynarczyk z II LO oraz Arkadiusz Matlakowski, również z II LO. Sekretarzem będzie Adrian Wojdan z V LO. Opiekunem rady, podobnie jak w poprzedniej kadencji, jest Beata Ulicka, która ma duże doświadczenie w pracy z młodzieżą. Jest nauczycielem historii i wiedzy o społeczeństwie oraz podstaw przedsiębiorczości w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni. Opublikowano: 05.03.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)