Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek spotkał się dzisiaj (9 lipca) w Urzędzie Miasta z zawodnikami juniorskiej drużyny Arki Gdynia, świeżo upieczonymi Mistrzami Polski w piłce nożnej do lat 19. Starsi juniorzy Arki zwyciężyli w rozgrywanym w Gdyni turnieju finałowym. Żółto-niebiescy pokonali Zagłębie Lubin, Lecha Poznań, a wczoraj zremisowali z Pogonią Szczecin. Wojciech Szczurek wyraził nadzieję, że wielki sukces drużyny jeszcze bardziej zdopinguje zawodników do ciężkiej pracy na treningach, a w przyszłości gdyńskie talenty będziemy mogli oglądać nie tylko w Ekstraklasie, ale także na kolejnych mistrzostwach Europy. Prezydent wręczył zwycięzcom i ich trenerom listy gratulacyjne oraz przyznał drużynie nagrodę w wysokości 20 tys. zł. zdjęcie ze spotkania w serwisie foto Opublikowano: 09.07.2012 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)