Na zwieńczenie tegorocznego cyklu niedzielnych koncertów muzyki promenadowej na Kamiennej Górze wystąpi Big Band Ireneusza Stromskiego. Wcześniej jednak przy gdyńskim InfoBoxie dla wszystkich melomanów zaśpiewa bardzo uśmiechnięte trio. W niedzielę, 25 sierpnia, w samo południe w parkowym plenerze skwerku Żeromskiego przy gdyńskim InfoBoxie odbędzie się koncert pt. „Muzyka, którą kochamy". To część cyklu „Uśmiech na wakacje". Wystąpi Smile Trio w składzie: Jagoda Wojciechowska - wokal, Ilona Wojciechowska - flet, Dariusz Wojciechowski - klawisze. W programie lekki melodyjny jazz, przyjemna muzyka koktajlowa, lubiane standardy lat 20.-50. w autorskich aranżacjach. W tym sezonie park na Kamiennej Górze po raz ostatni zamieni się w gdyński amfiteatr. W niedzielę, 25 sierpnia, o godz. 16.00 tegoroczny cykl koncertów muzyki promenadowej zakończy występ Big Bandu Ireneusza Stromskiego, który koncertuje w typowym - 18 osobowym składzie. W swoim repertuarze posiada utwory stanowiące klasykę muzyki big-bandowej, interesujące utwory gatunku pop, transkrypcje przebojów światowej estrady, utwory taneczne standardowe i latynoamerykańskie. Na koncerty wstęp wolny. Opublikowano: 24.08.2013 00:00 Autor: Bartosz _Matejko (2009)