Tradycją jest przyznawanie, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, odznaczeń i wyróżnień, nauczycielom i pracownikom gdyńskiej oświaty. Uroczystości odbędą się dziś, 14 października, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Początek o godzinie 16.00. Medale Komisji Edukacji Narodowej otrzyma trzydziestu dwóch nauczycieli, wyróżnienia od Ministra Edukacji Narodowej czterech. Kolejnych dziesięć osób otrzyma nagrody Pomorskiego Kuratora Oświaty a aż sześćdziesięciu nagrody Prezydenta Gdyni.Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli Elżbieta Wasilenko – Pomorski Kurator Oświaty, Ewa Łowkiel, wiceprezydent Miasta Gdyni oraz prezydent Wojciech Szczurek.Pełną listę zwycięzców opublikujemy jutro, tj. 15 października. Opublikowano: 14.10.2013 00:00 Autor: Sebastian Drausal, Gdyńskie Centrum Kontaktu (s.drausal@gdynia.pl)